Hakkımızda

Hakkımızda

UPW-TR; Uluslararası yardım kuruluşlarına Afrika Kıtasında Uganda’da, Asya Kıtasında Filipinler’de, Balkanlarda Makedonya’da gerçekleştirmek istediği farklı çalışmaların arzu edilen istikamette yapılmasını organize eden çözüm ortağıdır.

Yurtdışında Kurban Organizasyonları, Sünnet Organizasyonları, Sağlık Organizasyonları, Sıra ve Masa dağıtımları, Bisiklet dağıtımları, Su Kuyusu Projeleri, Camii (Mescit) vb. Mimari Projeler, Kur’anı Kerim dağıtımları, ihtiyaç sahibi bölgelerde, mescitlerde, yetimhanelerde, medreselerde yemek organizasyonları, İftar Programları, Kumanya Dağıtım Organizasyonları vb. daha bir çok projeye sizlerin ulaşması noktasında danışmanlık hizmeti veriyor, çözüm ortağınız oluyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projeler kurum güvenilirliği ve şeffaflık adına video ve fotoğraf olarak kayıt altına alınarak arşivlenmektedir. Sizler de bu ülkelerde misafirimiz olup projelerinizi gerçekleştirebilir, isterseniz hiç ülkeye gelmeden projelerinizi sanki ordaymış gibi %100 Güvenilir bir şekilde bizlere emanet edip gerçekleştirilen projelerinizin verilerini elde edebilirsiniz.